تغییر آدرس واریز کیف پول کوینکس

Wiki Article

موتور جستجوی چینی بایدو متاورس خود را راه‌اندازی می‌کند
بایدو (Baidu)، غول موتور جستجوهای چینی از عرضه محصول متاورس خود به نام «Xirang» در روز ۲۷ دسامبر (۶ دی) خبر داده و اعلام کرده است که اولین کنفرانس توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی خود را نیز در آن برگزار خواهد کرد.

اطلاعیه مهم کوینکس

این رویداد بیش از ۱۰۰ هزار شرکت‌کننده دارد که به‌صورت همزمان با یکدیگر تعامل خواهند داشت.
گفتنی است که این دنیای مجازی جدید در یک سیاره به نام موبیوس ایجاد می‌شود که شامل برخی از معماری‌های چینی و عناصر فرهنگی چین نیز می‌شود. هدف بایدو تولید پیشرفته‌ترین محصول متاورس بازار از نظر فنی به کمک موتور جستجوی خود، هوش مصنوعی و محاسبات ابری است.

تغییرات کوینکس

صرافی ارز دیجیتال کوینکس (Coinex) که به دلیل ارائه خدمات و امکان احراز هویت کاربران ایرانی و همچنین پشتیبانی از زبان فارسی یکی از محبوب‌ترین صرافی‌ها در بین ایرانیان است با ارسال ایمیلی به کاربران خود اعلام نمود که سرویس کیف پول این صرافی به‌روز‌رسانی خواهد شد و در همین راستا آدرس‌های واریز (Deposit) آن نیز تغییر خواهد کرد.
صرافی امن و معتبر داخلی

متن ایمیل ارسالی Coinex به شرح زیر است:
صرافی کوینکس قصد دارد در راستای ارائه تجربه‌ی واریزی بهتر و تضمین امنیت دارایی‌های دیجیتالی کاربران، ارتقای سرویس کیف پول خود را در تاریخ 3 دسامبر 2021 آغاز کند و در همین راستا آدرس‌های واریز قدیمی دارایی‌های زیر پس از 3 ماه (3 مارس 2022 برابر با 12 اسفند 1400) نامعتبر خواهد بود. بنابراین بهتر است که در هنگام واریز دارایی‌های ذکر شده به جدیدترین آدرس‌ها در صفحه واریز (Deposit Page) مراجعه نمایید.

سوالات متداول

توجه!
آدرس‌های واریز (Deposit) دارایی‌های زیر پس از 3 ماه (3 مارس 2022) نامعتبر خواهند بود و واریز به این آدرس‌ها منجر به از دست دادن دارایی‌ خواهد شد. بنابراین، کوینکس اکیداً به شما توصیه می‌کند که وارد پلتفرم کوینکس شوید و برای آدرس‌های واریز جدید درخواست دهید و همچنین آدرس‌های واریز کوینکس خود را در سایر پلتفرم‌های مورد استفاده به روزرسانی نمایید تا متضرر نشوید.

خرید بایننس کوین

Report this wiki page